top of page
85.jpg

STANDARD

Moderní apartmán o celkové rozloze necelých 34 m2 s vlastní koupelnou, situovaný do ulice Dismanova s výhledem na park a venkovní prostory Campus VŠEM s možností individualizace vybavení dle počtu osob (1 - 3).

Apartmány umístěné při jižní straně objektu jsou z nabízených jednotek prostorově řešeny jak pro partnerské soužití,  tak pro obsazení nezávislými nájemníky se  samostatnými postelemi. Vstup do apartmánu je tvořen zádveřím s vestavěnou skříní a malým kuchyňským koutem (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), které funkčně oddělují komunikační prostor a samotný pokoj. Na zádveří navazuje prakticky řešená koupelna s umyvadlem, WC, sprchovým koutem a elektrickým otopným žebříkem.

 

Samotný obytný pokoj je prostorný a navíc prosvětlen nadstandartními okny v šířce celého pokoje. Design interiéru je navržen v industriálním duchu. Výhodou apartmánů umístěných při jižní straně objektu je celodenní příjem přímého světla i v zimních měsících, avšak v letních dnech má každý apartmán možnost stínění hliníkovými žaluziemi.

celková velikost

33,9 m2

pokoj

30,3 m2

pokoj_B.JPG

koupelna

počet osob

strana

3,4 m2

1 - 3 osoby

jih

360° vizualizace pokoje

Umístění (1. - 4. podlaží)

Bydleni_podlaži.JPG
Bydleni_podlaži.JPG
bottom of page